Truhlářství SimírTruhlářství SimírTruhlářství Simír - Dřevo nebo plast?Truhlářství Simír - ReferenceTruhlářství Simír - Fotogalerie
Vyhledávání

Funkční prvky v kuchyních

Pro naše kuchyňské studio je hlavním cílem naprosto spokojený zákazník. Vybrat si z obrovského množství nabízených materiálů může být zdrojem tvořivé radosti, ale pro někoho naopak i téměř stresující záležitost. Snažíme se proto najít nejvhodnější prostorová a designová řešení "na míru" nejen po stránce konstrukční, ale i s přihlédnutím k osobnosti a životnímu stylu zákazníka. Sledujeme samozřejmě nejen obecné ergonomické požadavky, dokonalé využití prostoru a funkčnost, ale i nejnovější trendy v oblasti materiálů a barevnosti.

Zde najdete několik inspirativních ukázek, jak je možné pomocí technických "vychytávek" řešit nedostatek prostoru, jak se vypořádat s nevyužitými rohy, nebo chytrá řešení pro třídění odpadu.

Kuchyňské linky

Bez obav, my si poradíme s jakýmkoliv prostorem!

Rohové karusely

Rohové karusely Rohové karusely

Zde vidíte několik z možných prostorových řešení "problematického rohu", otočné karusely, které se pohybují hladce a neslyšně a reagují na pouhý dotyk.

Rohové karusely

Tento karusel má zvláštní název -"Magic", a skutečně je téměř kouzelný - dá se vysunout a ještě otočit! - revoluční řešení úložného prostoru, které Vám mnoho výrobců nenabízí. A spolehlivost tohoto řešení zajišťuje preciznost německého výrobce. Navíc si zvolíte výšku, jaká Vám bude vyhovovat.

Výsuvná potravinová skříň s drátěnými koši

Tyto potravinové skříňky jsou díky drátěným košům naprosto přehledné až do nejvyššího patra a nestane se Vám, že by něco zůstalo zapomenuto, protože jste to neviděli.

Potravinová skříňka

Praktické příborníky

Máte rádi v příborech pořádek? Nechcete se zdržovat hledáním ? Chcete mít ostré nože bezpečně uloženy? S tímto vybavením zásuvek na příbory to bude snadné. Dodáváme v různých variantách, velikostech a materiálovém provedení dřevo nebo plast. Vše snadno omyvatelné. Automatické neslyšné zasouvání, reagující na jemný dotyk ruky.

Praktické příborníky Praktické příborníky
Praktické příborníky

Systémy pro třídění odpadu

Také považujete za důležité třídit odpad? S těmito sortéry není nic jednoduššího.

Systémy pro třídění odpadu Systémy pro třídění odpadu

Horní skříňky se světelným dnem

Skříňka napravo může být úžasně dekorativním prvkem vaší kuchyně. Dno z tvrzeného matového skla propouští vnitřní osvětlení a takto sestavu nebývale ozvláštňuje. Nebojte se experimentovat. Vaše kuchyňská linka bude dokonalá, nebudou-li ji narušovat zářivky na stěně. Vše v jednom!

Horní skříňky se světelným dnem Horní skříňky se světelným dnem
Horní skříňky se světelným dnem

Kontaktní adresa:

Ing. Hana Marková - Truhlářství Simír
Ústecká 680
560 03  Česká Třebová

tel.: +420 604 218 300
e-mail: simir(zavináč)orlicko.cz

IČO: 74454293
DIČ: CZ8254163676

Kde nás naleznete:

Truhlářství Simír
Klikněte zde pro zobrazení na mapě

Napište nám:

Kontaktní formulář
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Vaše zpráva:
                                        

Ing. Hana Marková - Truhlářství Simír | tel.: +420 604 218 300 | e-mail: simir(zavináč)orlicko.cz