Truhlářství SimírTruhlářství SimírTruhlářství Simír - Dřevo nebo plast?Truhlářství Simír - ReferenceTruhlářství Simír - Fotogalerie
Vyhledávání

Objednávání a výběr kuchyňské linky

Sestavit funkční a zároveň i estetickou kuchyňskou linku není jednoduchá záležitost a dokonale ji může zvládnout pouze zkušený pracovník. Dodáváme množství variant skříněk v různých cenových relacích, které jsou pro laika velmi nepřehledné, a proto je dobré se obrátit na odborníky.

Kuchyňské linky Kuchyňské linky

Poprvé u nás

Schůzku je nejlepší si předem telefonicky nebo e-mailem dohodnout, abychom se mohli věnovat pouze Vám. Na úvodní schůzce si ujasníme Vaše požadavky a představy. Proto s sebou přineste rozměry prostoru, ve kterém bude kuchyně umístěna. Při tvorbě návrhu zohledňujeme kuchyňské zóny, které by na sebe měly navazovat: zóna skladování potravin, úložné prostory pro nádobí a drobné kuchyňské přístroje, přípravné, mycí a varné centrum. Grafický návrh a předběžnou cenovou kalkulaci pro Vás vytvoříme v rozmezí 3 až 6 dnů.

Další práce na návrhu

Vytvořený návrh bude připraven k dalšímu doladění a připomínkám z Vaší strany. Výběr barev a materiálů je na Vás, k rozhodování Vám poskytneme veškeré informace o sortimentu, vlastnostech, přednostech i nevýhodách jednotlivých doplňků a spotřebičů. Návrh a rozpočet kuchyně je zdarma k nahlédnutí u nás na studiu, pokud si jej chcete odnést, platí se záloha 500,-Kč. Tato částka je v závěrečné fakturaci odečtena z celkové ceny kuchyně.

Schválení a objednání kuchyně

Po schválení konečné podoby kuchyně a rozpočtu a po schválení seznamu vestavných spotřebičů a příslušenství s Vámi sepíšeme smlouvu a objednáme výrobu Vaší kuchyně a dodání vybraných spotřebičů. Součástí plánování je návštěva našeho pracovníka na místě, kontrolní zaměření prostoru a zpracování instalačních plánů. V průběhu výroby kuchyně (výroba kuchyně na míru trvá 4-6 týdnů) je třeba upravit prostor dle námi dodaných instalačních plánů – tzn. obklady stěn a podlah, umístění zásuvek, přípojku vody, odpadu, plynu…

Dodání a montáž

Za 4-6 týdnů (záleží na modelu) od objednání je kuchyňská sestava vyrobena a dopravena k Vám. V dohodnutém termínu pak probíhá montáž, která obvykle trvá 1-2 dny (v závislosti na velikosti a kuchyně).

Dokončení a předání díla

Po skončení montáže dojde k předání díla a sepsání předávacího protokolu a předání záručních listů k jednotlivým spotřebičům.

Rezervujte si termín ve studiu pomocí kontaktního formuláře (popřípadě po telefonu, E-mailem).

Kontaktní adresa:

Ing. Hana Marková - Truhlářství Simír
Ústecká 680
560 03  Česká Třebová

tel.: +420 604 218 300
e-mail: simir(zavináč)orlicko.cz

IČO: 74454293
DIČ: CZ8254163676

Kde nás naleznete:

Truhlářství Simír
Klikněte zde pro zobrazení na mapě

Napište nám:

Kontaktní formulář
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Vaše zpráva:
                                        

Ing. Hana Marková - Truhlářství Simír | tel.: +420 604 218 300 | e-mail: simir(zavináč)orlicko.cz