Truhlářství SimírTruhlářství SimírTruhlářství Simír - Dřevo nebo plast?Truhlářství Simír - ReferenceTruhlářství Simír - Fotogalerie
Vyhledávání

Pergoly

jsou často připojeny ke stěně domu, ovšem mohou to být i samostatné objekty, porostlé popínavými rostlinami. I v malé zahradě se však menší loubí dá často umístit do některého rohu na hranici pozemku. Součástí pergoly bývá často i terasa, která představuje hlavní užitkový prostor zahrady. Pergola může být zastřešená průsvitným materiálem a tak vytvoří funkční přístřešek pro posezení s rodinou. Často jsou na zahradě za potřebí i přístřešky na dřevo. Většina těchto zahradních staveb se tvoří přímo na míru dle možností daného prostoru.

Pergoly jsou krásným doplňkem zahrady. Můžou se po nich pnout rostliny a lze s nimi vytvářet různá zákoutí, předěli a doplňky zahrady. V případě Vašeho zájmu si lze nechat vytvořit pergolu na míru přesně dle Vašich představ. Všechny pergoly pro Vás rádi namontujeme a opatříme povrchovou úpravou.

Přístřešky

mohou sloužit k různým účelům. Přístřešek může sloužit k posezení s přáteli, nebo jen k relaxaci. Přístřešek lze využít k uskladnění palivového dřeva. Je možné vytvořit přístřešek pro vaše auto, koně či jiné zvířátko. Přístřešek lze využít třeba pro stolní tenis. Přístřešek lze využívat pro posezení hostů u restaurací, penzionů, či hotelů. Přístřešky Vám dle Vašich přání vyrobíme na míru.

Pergola

Kontaktní adresa:

Ing. Hana Marková - Truhlářství Simír
Ústecká 680
560 03  Česká Třebová

tel.: +420 604 218 300
e-mail: simir(zavináč)orlicko.cz

IČO: 74454293
DIČ: CZ8254163676

Kde nás naleznete:

Truhlářství Simír
Klikněte zde pro zobrazení na mapě

Napište nám:

Kontaktní formulář
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Vaše zpráva:
                                        

Ing. Hana Marková - Truhlářství Simír | tel.: +420 604 218 300 | e-mail: simir(zavináč)orlicko.cz