Truhlářství SimírTruhlářství SimírTruhlářství Simír - Dřevo nebo plast?Truhlářství Simír - ReferenceTruhlářství Simír - Fotogalerie
Vyhledávání

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy výborným způsobem napodobují tradiční vzhled dřevěné podlahy, přičemž si zachovávají vlastnosti snadné instalace a trvalé odolnosti. Na první pohled je obtížné rozpoznat rozdíl mezi pravou dřevěnou podlahou a laminátovou podlahou. To co se jeví jako přírodní vzor dřeva je ve skutečnosti tenká vrstva speciálního dekorativního materiálu odolného proti oděru přilepeném na tvrdé podkladové ploše. Laminátové plovoucí podlahy jsou nabízeny v široké paletě vzorů a efektů dřev, ale také kamene a keramiky.

Pokládka plovoucí podlahy

Laminátová podlaha patří mezi plovoucí typy podlah, což znamená že není pevně připevněna k podlaze. Jednotlivé díly podlahy jsou k sobě připevněny tzv. zámkem. V jednotlivých dílech jsou vyfrézovány profily pero a drážka. To umožňuje velmi rychlé sestavení podlahy bez velkého nepořádku. Před vlastní pokládkou laminátové podlahy se provádí případné srovnání nerovností původní podlahy. Poté je položena speciální vrstva podkladového materiálu, jenž slouží jako ochrana proti kročejovému hluku, jako absorpce drobných nerovností původní podlahy a zároveň jako ochrana před vlhkostí.

Výhody laminátové plovoucí podlahy:

Naše firma se specializuje především na pokládku plovoucí podlahy značky Egger, kterou výrobce nabízí v několika kategoriích:

Kontaktní adresa:

Ing. Hana Marková - Truhlářství Simír
Ústecká 680
560 03  Česká Třebová

tel.: +420 604 218 300
e-mail: simir(zavináč)orlicko.cz

IČO: 74454293
DIČ: CZ8254163676

Kde nás naleznete:

Truhlářství Simír
Klikněte zde pro zobrazení na mapě

Napište nám:

Kontaktní formulář
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Vaše zpráva:
                                        

Ing. Hana Marková - Truhlářství Simír | tel.: +420 604 218 300 | e-mail: simir(zavináč)orlicko.cz